Zpívání nad Nežárkou 2022

Čvc 17, 2022 | Aktuality | Žádné komentáře

Krásný den přátelé,

Našich 14 dní „bez muziky“ nám uteklo, a konečně nastal námi očekávaný okamžik, kdy jsme si mohli opět zahrát, navíc na místě, které je našim srdcím blízké a tím místem je Jindřichův Hradec.

Kdo nás zná delší dobu, ví, že jsme v Jindřichově Hradci nehráli poprvé, ať už na tomto krásném festiválku Zpívání nad Nežárkou, který se letos může pyšnit již 14. ročníkem, nebo na Folkové růži, která byla s tímto místem dlouhá léta spjata.

V údolí břehu řeky Nežárky se nám hrálo krásně, natěšeni na hraní a na energii z místního početného publika, to byl pro nás opět zážitek. Uvolněná atmosféra, krásné počasí, úsměvy diváků, sranda s panem zvukařem, i to nám dopomohlo, k tomu, abychom Vám předali to nejlepší ze sebe.

Jindřichův Hradec je totiž místem, kde se Vám zastaví čas, kde neznámá místa jsou najednou místy známými, místo které zná naší historii, naše vzpomínky. Místo, kde jste jen vy, kde je všechno v pořádku, když jste s lidmi, se kterými chcete být a můžete dělat to co Vás baví a bez čeho nechcete být a to je pro nás muzika.

Děkujeme pořadatelům za příležitost si zahrát na tomto kouzelném místě, za možnost si zavzpomínat a dělat si nové krásné zážitky.

Už nyní se na Vás těšíme 7.8.2022 od 17 hod. v Kolíně na krásné akci, která se jmenuje Charifest.

Tak přijďte spolu s námi podpořit dobrou věc, užít si pár společných chvil, úsměvů a samozřejmě poslechnout si dobrou muziku, kterou Vám tato akce nabízí.

Moc se na Vás těšíme v Kolíně,

Vaše Lážo Plážo