Zámecké slavnost s F. A. Šporkem

Srp 30, 2022 | Aktuality | Žádné komentáře

Vážení přátelé,

je to tu… Konec prázdnin, a s tím je spojené i naše poslední prázdninové hraní v Lysé nad Labem.

Ačkoliv předpověď počasí nám moc nepřála, nemožné se stalo skutečností, a nakonec na naše vystoupení nám počasí přálo, až moc… Na pódiu jsme měli asi 50 stupňů, takže fyzika začala pracovat – jak v sekci kytarové, tak v sekci dechové, kdy se nástroj nedal udržet u úst. Nenechali jsme se však rozhodit, koncert jsme si s úsměvem a s potem, na místech, o kterých jsme ani nevěděli, že je máme, moc užili.

Jelikož je naše kapela stále vnímána jako kapela z Lysé nad Labem a nejbližšího okolí, (což již pár let není pravda, ani u jednoho člena kapely), i my Lysou nad Labem stále vnímáme jako rodné město naší kapely, proto podpora místního publika, známých i rodiny, byla ohromná. Hrálo se nám báječně a myslím, že jsme zakončili prázdninové hraní s nadšením, radostí, energií a s odhodláním, že  Vám v dalším roce předvedeme nové písně a stále na sobě budeme pracovat.

Děkujeme Vám za podporu , krásně strávené prázdniny plné muziky, nečekaných setkání, úsměvů a hezkých vzpomínek…

Těšíme se Vás na Setkání přátel Jizerské noty v Oldřichově v Hájích u Kozy, kde vystoupíme dne 17.9.2021 společně s kapelami Terrakota, Hluboké nedorozumění a Isara.

Nemůže se dočkat dalšího hraní a setkání s Vámi,

Vaše Lážo Plážo