Víkend plný muziky…

Čvn 20, 2022 | Aktuality | Žádné komentáře

Ahoj kamarádi,


opět nás čekal víkend plný muziky….

Odstartovali jsme ho v pátek v podvečer, ve Slovči u Městce Králové, v rámci kuturního programu doprovázeného na oslavu místní pouti. Společně s kamarády z kapely Hluboké Nedorozumění jsme si to v malebné vesničce ve Středočeském kraji moc užili. Publikum nás přijalo s velkým nadšením, za což jim velice děkujeme, o to lépe se nám hrálo a bylo to pro nás velké překvapení, že někteří  z návštěvníků s námi zpívali, více než polovinu našich písní. Všechno hezké jednou končí a ze Slovče se někteří z nás přesunuli rovnou do Jablonného nad Orlicí, kde jsme následují den hráli ( pro mě) na velice příjemném a milém festivalu, který příští rok bude slavit obdivuhodných 30 let. Ani nám všem známý koronavirus tento festival nezastavil a jako jeden z mála hudebních festivalů nevynechal ani rok, proto jestli jste letos nebyli, určitě musíte jet s námi, nebo bez nás příští rok. Ne jen, že je to v krásném prostředí uprostře Orlických hor, ale jako bonus se tento festival odehrává na koupališti se spoustou zeleně a milých lidí.

I toto hraní jsme si velice užili, i když pro některé z nás to byla veliká výzva. Náš bubeník si totiž dva dny po sobě dal dvoják s kapelou Hluboké Nedorozumění a při těchto teplotách, které nás celý víkend doprovázely a s tím, že náš bubeník by nejraději žil na Severním pólu, ho prostě musíme veřejně pochválit.

Děkujeme pořadatelům, za příležitost hrát na těchto akcích a festivalech, děkujeme Vám, že chodíte v hojném počtu na kocerty a slibujeme, že celý týden budeme sbírat sílu a energii na to, abychom Vás potěšili naší muzikou na Hýskovském ledňáčku, kde  hrajeme od 18:00 hod. v Hýskově u splavu společně s kapelami Slunovrat, New rebels, s naší maličkostí a překvapivě s kapelou Hluboké Nedorozumění- opět možná s naším bubeníkem – pokud jim ho ještě půjčíme, protože nám všem známé pořekadlo, že holka ani kytara SE NEPŮJČUJÍ, a já osobně bych to doplnila ještě o bubeníka, z jednoho prostého důvodu… pak jsou ti druzí lepší než vy…. :), nás uslyšite v dobré náladě a s radostí z muziky 🙂 v Hýskově na splavu v sobotu 25.6. do 18 hod.,

Takže AHÓÓÓJ ,

kdo se nedostaví prohloupí,

Vaše Lážo Plážo (Bára)