Charifest Kolín 2022

Srp 8, 2022 | Aktuality | Žádné komentáře

Ahóóój kamarádi,

polovina prázdnin je za námi a někteří z nás jsou již vydovolenkovaní, některé z nás dovolená ještě čeká a nemůžou se jí dočkat. Po dlouhých třech týdnech jsme se opět sešli na akci s krásnou myšlenkou a tou byl Charitativní festival v Kolíně.

Charifest je charitativní hudební minifestival, kdy dobrovolným vstupným je možné přispět na provoz Farní charity v Kolíně. Diváci měli možnost si nakoupit věci z charitativního šatníku, anebo si vybrat nějaký výrobek od seniorů z Dobrovolnického centra.

Ačkoliv máme Kolín, co by kamenem dohodil, nikdy jsme v tomto krásném Středočeském městě ležícím na Labi ještě nehráli, kromě Krajského kola Porty v roce 2010.

Okouzlující prostředí Kmochova ostrova, milí pořadatelé, podpora ze stran rodinných příslušníků, zmenšené kopie některých členů kapely tančících pod pódiem a samozřejmě všichni lidé, kteří přišli podpořit tuto charitativní akci, nám opět vytvořili skvělou atmosféru před, při i po hraní.

Hrálo se nám krásně, z posluchačů šla krásná energie a hraní jsme si moc užili.

Moc se těšíme na Country slet, který se uskuteční 20. 8. 2022 v Pístech u Nymburka, kde Vám snad opět vykouzlíme úsměv na tváři, jako pokaždé vy nám, když si nás přijdete poslechnout.

Užívejte léta,

v Pístech Ahóóój,

Vaše Lážo Plážo